Přispějte zde komentáři, vykouzlíte usměv na mé tváři :-)

Je vůbec možné být originální?

16. července 2012 v 14:42 | Funny Monster |  Hlody

Každý den projíždím žebříčky nejnovějších článků a čekám, až mě něco osloví. Pravda je taková, že těch zajímavých článků je opravdu málo. Co tedy lidi vede k tomu, aby si zakládali blog, když na něj pak zveřejňují jen články, které zaujmou jen hrstku lidí? Ale dříve, než se rozepíšu musím podotknout, že sama se nepovažuji za autorku kvalitních stránek.

Ale nic nevzejde z ničeho. Tudíž na začátku musí být nápad. Ano, já se hned teď rozhodnu, že chci mít blog o pejskách... Tak si ho založím, vždyť to nic nestojí! Pár článků bude o pejskách a co ten zbytek? Plyne mé mínění pouze z vlastních zkušeností, nebo k tomu má sklony každý? Mnoho lidí se většinou uchýlí k online deníčku. A věřte, že opravdu nikoho nebaví číst o tom, jak strašně milujete svého spolužáka, nebo co jste měli posledních pět dnů k obědu (proto se těmto věcem snažím vyvarovat).

Všichni se přeci chceme prezentovat. Chceme být originální a zajímaví. Ale to je právě to, co většině blogů chybí. Těch skutečně dobrých je málo. A stejně to chodí i v životě. Jen jeden může být nejlepší.

Problémem je, že blog má skoro každý. Už je jich prostě tolik, že řada z nich vůbec nevynikne. Být originální je tedy velice těžké. Zvlášť, když každý kopíruje od každého. Proto se mi líbí blogy prezentující vlastní tvorbu autora. Ať už jde o fotografie, šperky, povídky a básničky, grafiku atd. Zde je cesta k originalitě. A v příští době budu svůj blog orientovat právě tímto směrem. Nejsem manuálně zručná, tím pádem vám zde nepředvedu vlastní výrobky. Můza mě opustila v mém brzkém věku, takže nepřispěji ani žádnou literární tvorbou, ale baví mě fotografování.
 


Komentáře

1 Matice | Web | 16. července 2012 v 16:28 | Reagovat

Řekla si to krásně. Není zde co vytknout ani co dodat.

2 zelenykavalir | Web | 18. července 2012 v 23:32 | Reagovat

V první řadě jde o to být sám sebou. A někdo tady píše jen proto, že se chce vypsat a je mu jedno, jestli někoho osloví. Na druhou stranu někteří zde pořádají hony ná návštěvnost, ale to tu až tak podle mě nejde. Víc než 1000 návštěv je jeden zajímavý komentář.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.